Konference: Moderní technologie pro potravinářský průmysl

Aktuality

Konference: Moderní technologie pro potravinářský průmysl

02.08.2017 09:43:00

Konference Moderní technologie pro potravinářský průmysl se uskuteční 20. září  v Kongresovém centru Praha a časopis Automatizace v potravinářství bude jedním z mediálních partnerů. Akce bude probíhat v sále H od 9.30 do 15.00 hodin. Jedná se již o pátý ročník konference, kterou zahájí řečník z Ministerstva zemědělství, ředitel potravinářského odboru Jindřich Fialka.

Představen bude aktuální vývoj potravinářského sektoru a možnosti jeho podpory. Naváže zástupce poradenské společnosti, který představí, co přináší digitalizace v potravinářství a jaké jsou aktuální trendy. Zazní případové studie z provozu společnosti Nestlé a výrobce baget. Představeny budou konkrétní výrobní řešení a aktuálně dostupné technologie pro efektivní výrobu.

V předsálí bude možné zhlédnout výstavky s reálnými ukázkami aplikací, samozřejmostí je i prostor pro individuální konzultace. Konference se koná pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky, je primárně určena všem výrobcům nebo zpracovatelům v oblasti potravinářského průmyslu a účast je bezplatná.

Konference se uskuteční v prostorách Kongresového centra, kde bude zároveň probíhat veletrh LABOREXPO zaměřený na laboratorní, analytickou a měřicí techniku. Veletrh se koná ve dnech 20. a 21. září 2017 od 8.30–16.00, vstupné je zdarma. Propojením termínů konání konference a zázemím veletrhu chtějí organizátoři účastníkům nabídnout možnost využít svou návštěvu naplno a rozšířit si obzory nejen v části výrobní, ale také výzkumné.

Plně automatizovaný pivovar v Podněstří se zrodil v režii české a slovenské spolupráce

↑ nahoru