Podmínky

Výše účastnického poplatku
Účastnický poplatek činí 2,900 Kč + DPH. Sleva pro účastníky předchozích ročníků činí 200 Kč. V případě vyslání 3 a více účastníků z jedné společnosti či organizace lze nárokovat slevu 10 % z celkové částky. Slevy nelze kombinovat, pořadatel vezme v potaz tu nejvyšší možnou. Pracovníci pivovarů mohou využít speciální ceny registrace, více informací u manažera konference.

Nárokování vrácení účastnické taxy
Prosíme o pečlivé vyplnění údajů v registračním formuláři, které slouží výhradně pro účely pořádání konference. Na straně účastníka nelze nárokovat škody vzniklé jejich nesprávným vyplněním. Vyvíjíme značné úsilí o kvalitní program bez dodatečných změn, ovšem při změnách nelze nárokovat vrácení účastnického poplatku. Registrační poplatek bude vrácen v případě, že bude konference zrušena, vrácení účastnické taxy bude rovněž umožněno v případě změny datumu konání.

Využití kontaktních údajů
Kontaktní údaje mohou sloužit pro informování o akcích pořádaných vydavatelem časopisu Automatizace v potravinářství a aktualitách souvisejících s časopisem. Nebudou sloužit pro komerční účely ani nebudou předávány jiným subjektům.

Platební podmínky účastnické taxy
Po vyplnění a zaslání on-line přihlášky obdržíte potvrzení o registraci a fakturu, která je splatná před konáním konference. Při stornování do 10 kalendářních dnů před konáním akce účtujeme částku 600 Kč za storno jednoho účastníka. Při stornování po tomto termínu účtujeme 100 % účastnického poplatku.

Zastoupení
Pokud se osoba uvedená jako účastník nemůže na konferenci dostavit, je možné bezplatně vyslat jiného zástupce.

↑ nahoru